VÍTEJTE

Omlouváme se, ale z provozních důvodů máme aktuálně
ZAVŘENO,
děkujeme za pochopení. :)


Nabídku pizz naleznete ZDE


Číslo pro objednávky je 605 194 444


PIZZERIE TOMINO

 

Veškeré nejaktuálnější informace naleznete na naší Facebookové stránce https://www.facebook.com/TominoPizzaLovosice

OBCHODNÍ PODMÍNKY PIZZERIE TOMINO
 
Předmět činnosti:
 
Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz pizzy a dalších pokrmů a potravinářského zboží do blízkého okolí dané provozovny. PIZZERII TOMINO provozujeme v ulici Osvoboditelů 39/17, Lovosice.
 
Otevírací doba a rozvoz :
Provozovna Pizzerie Tomino má různou otevírací dobu, která může být změněna. Aktuální otevírací doba je vždy uvedena na webových stránkách www.pizza-tomino.cz . PIZZERIE TOMINO si vyhrazuje právo stanovit minimální výši objednávky a právo nerozvážet do některých oblastí nad uvedenou oblast rozvozu. 
 
Platební podmínky :
 
Za produkty  a služby je možno platit v hotovosti, gastrostravenkami (Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner)-jídelními stravenkami nelze platit cenu rozvozu,vztahuje se jen na produkty. PIZZERIE TOMÍNO si vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel.  Rozvozci (doručovatelé produktů) z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 2000,- Kč v hotovosti. Prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou než je 1000,-Kč. Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK). Všechny ceny našich produktů jsou uváděny včetně DPH. Cena obalů je počítána zvlášť.
 
Produkty:
 
Nabízené produkty nebo zboží mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje se rozváží pouze s pizzou nebo hlavním jídlem.
 
 
Akce, speciální nabídky, slevy :
 
PIZZERIE TOMÍNO si vyhrazuje právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady, zejména při objednání prostřednictvím smluvních partnerů.
 
Doručení objednávek :
 
PIZZERIE TOMÍNO se snaží doručit objednané produkty a zboží v co nejkratší době. Doba dodání je od 30 minut do 120 minut. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže PIZZERIE TOMÍNO nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu. Hmotnosti veškerých jídel jsou uváděny v syrovém stavu.  
 
Reklamace :
 
PIZZERIE TOMÍNO doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí  se neprodleně domluvit  s rozvozcem a ukázat reklamovaný produkt, nebo zavolat na pobočku, kde byla objednávka uskutečněna. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna za nový produkt, nebo patřičná sleva z příští objednávky. Nová objednávka bude dodána v co nejkratším termínu. Produkt lze reklamovat pouze v den, kdy byl zakoupený. Pokud netrváte na výměně za nový, bude Vám nabídnuta kompenzace v podobě poukazu ve výši vyměněné nebo pokažené objednávky na příští nákup. Reklamace prosím řešte ihned telefonicky, nebo na objednávkový email dané provozovny. Na centrální e-mail  na našich stránkách v položce ,,kontakty,,  kam můžete posílat vaše názory, nápady, nabídky spolupráce nebo žádosti o zaměstnání.
 

Objednávky - rozvozy

 
Tel.: 605 194 444 

Kontakty

 
Pizza Tomino
Restaurace Hrozen (bývalý)
Osvoboditelů 39/17, 410 02 Lovosice
 
Tel.: 605 19 4444
 
 
 
 
 
Provozní doba rozvozu pizz:
 
Pondělí - Čtvrtek
16:00 - 21:30 hod.
 
Pátek - Sobota
16:00 - 22:30 hod.
 
Neděle
16:00 - 21:30 hod.

Objednávky pizz rozvozem jsou přijímány od neděle do čtvrtka do 21:30, v pátek a sobotu do 22:30. Může se však stát, že suroviny pro daný den dojdou o něco dříve.